page_banner

პროდუქტები

100 გბ / წმ QSFP28 SR4 850nm 100 მ DDM ორმაგი სიჩქარე VCSEL MPO / MTP ოპტიკური გადამცემი

მოკლე აღწერა:

100 გბ / წმ QSFP28 SR4 არის a
ოთხარხიანი, pluggable, პარალელური ოპტიკური გადამცემი და შექმნილია 100 გიგაბიტიანი Ethernet, Data Center, InfiniBand QDR, DDR, SDR და CPRI10 პროგრამებისთვის. ისინი შეესაბამება QSFP28 MSA შესაბამისობას, IEEE 802.3bm. ოპტიკური მიმღებები შეესაბამება RoHS-6 მოთხოვნას.


პროდუქტის დეტალი

პროდუქტის აღწერა

100G QSFP28 აერთიანებს მონაცემების ოთხ ხაზს თითოეულ მიმართულებით 100Gb / s გამტარობით. თითოეულ ხაზს შეუძლია იმუშაოს 28 გბ / წმ-ით 100 მ გადაცემის მანძილზე OM4 ბოჭკოს გამოყენებით.

პროდუქტის მხატვრული

28 გბაიტი / წმ მონაცემთა სიჩქარე თითო არხზე

ცხელი მიერთებით QSFP28 ფორმის ფაქტორი

4 არხი 850nm VCSEL მასივი და PIN ფოტო დეტექტორის მასივი

perating შემთხვევაში ტემპერატურა: -20 დან 75

ჩამონტაჟებული ციფრული დიაგნოსტიკური ფუნქციები

ერთჯერადი + 3.3V კვების ბლოკი

დაბალი ენერგიის მოხმარება <3.5 ვტ

განცხადება

Rack to Rack

Მონაცემთა ცენტრი

Infiniband QDR, DDR და SDR

100G Ethernet

CPRI 10

პროდუქტის სპეციფიკაცია

Პარამეტრი

მონაცემები

Პარამეტრი

მონაცემები

ფორმა ფაქტორი

QSFP28

ტალღის სიგრძე

850 ნმ

მონაცემთა მაქსიმალური სიჩქარე

103,1 გბიტი / წმ

გადაცემის მაქსიმალური მანძილი

100 მ @ OM4

შემაერთებელი

MTP / MPO

მედია

MMF

გადამცემის ტიპი

VCSEL 850 ნმ

მიმღების ტიპი

PIN კოდი

დიაგნოსტიკა

DDM მხარდაჭერით

Ტემპერატურის დიაპაზონი

-20-დან 70 ° C (32-დან 158 ° F)

TX Power თითოეულ ზოლს

-8,4 ~ 2.4 დბ

მიმღების მგრძნობელობა

<-9.2dBm

<-9.2 dBm

Ენერგომოხმარება

3.5 ვტ

გადაშენების კოეფიციენტი

3dB

1

ხარისხის ტესტი

2

TX / RX სიგნალის ხარისხის ტესტირება

3

შეაფასეთ ტესტირება

4

სპექტრის ოპტიკური ტესტირება

5

მგრძნობელობის ტესტირება

6

საიმედოობისა და სტაბილურობის ტესტირება

Endface ტესტირება

xinfu

Ხარისხის სერტიფიკატი

safd (2)

CE სერთიფიკატი

safd (3)

EMC ანგარიში

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • 100 გბ / წმ QSFP28 SR4 850nm 100 მ DDM VCSEL MPO ოპტიკური გადამცემი