page_banner

პროდუქტები

10Gb / s SFP + LR 1310nm 20km DDM DFB LC Duplex ოპტიკური გადამცემი

მოკლე აღწერა:

10 გბ / წმ გაუმჯობესებული მცირე ფორმის ფაქტორის დანამატი SFP + მიმღებები განკუთვნილია 10 გიგაბიტიანი ეტერნეტის ბმულებისთვის 20 კმ-მდე ერთჯერადი რეჟიმის ბოჭკოზე გამოსაყენებლად. ისინი შეესაბამება SFF-8431, SFF-8432 და IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW და 10G ბოჭკოვანი არხი 1200-SM-LL-L ციფრული დიაგნოსტიკის ფუნქციები ხელმისაწვდომია 2 მავთულიანი სერიული ინტერფეისით. ოპტიკური მიმღებები აკმაყოფილებენ RoHS- ის მოთხოვნებს.


პროდუქტის დეტალი

პროდუქტის აღწერა

10 გბ / წმ გაუმჯობესებული მცირე ფორმის ფაქტორის დანამატი SFP + მიმღებები განკუთვნილია 10 გიგაბიტიანი ეტერნეტის ბმულებისთვის 20 კმ-მდე ერთჯერადი რეჟიმის ბოჭკოზე გამოსაყენებლად. ისინი შეესაბამება SFF-8431, SFF-8432 და IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW და 10G ბოჭკოვანი არხი 1200-SM-LL-L ციფრული დიაგნოსტიკის ფუნქციები ხელმისაწვდომია 2 მავთულიანი სერიული ინტერფეისით. ოპტიკური მიმღებები აკმაყოფილებენ RoHS- ის მოთხოვნებს.

პროდუქტის მხატვრული

ერთჯერადი რეჟიმის ბოჭკოს გადაცემა
SFP მრავალ წყაროს პაკეტი LC ჭურჭლით
10 გბ / წმ-მდე მონაცემთა ბმულები
ცხელი მიერთების შესაძლებლობა
ერთჯერადი + 3.3V კვების ბლოკი
შეესაბამება IEEE802.3Z სპეციფიკაციებს
შეესაბამება Bellcore TA-NWT-000983
თვალის უსაფრთხოება შექმნილია ლაზერული კლასის 1-ის დასაკმაყოფილებლად, შეესაბამება IEC60825-1- ს

განცხადება

გიგაბიტიანი Ethernet
ბოჭკოვანი არხი
WDM პროგრამა

პროდუქტის სპეციფიკაცია

Პარამეტრი მონაცემები Პარამეტრი მონაცემები
ფორმა ფაქტორი SFP + ტალღის სიგრძე 1310 ნმ
მონაცემთა მაქსიმალური სიჩქარე 10 გბიტი / წმ გადაცემის მაქსიმალური მანძილი 20 კმ
შემაერთებელი დუპლექსი LC მედია SMF
გადამცემის ტიპი 1310 ნმ DFB მიმღების ტიპი პინტია
დიაგნოსტიკა DDM მხარდაჭერით Ტემპერატურის დიაპაზონი 0-დან 70 ° C /

-40 ° C ~ + 85 ° C

TX Power თითოეულ ზოლს -4 ~ + 2 დბმ მიმღების მგრძნობელობა <-14dBm
<-14 დბ Ენერგომოხმარება 3.5 ვტ გადაშენების კოეფიციენტი

4 დბ

1

ხარისხის ტესტი

2

TX / RX სიგნალის ხარისხის ტესტირება

3

შეაფასეთ ტესტირება

4

სპექტრის ოპტიკური ტესტირება

5

მგრძნობელობის ტესტირება

6

საიმედოობისა და სტაბილურობის ტესტირება

Endface ტესტირება

xinfu

Ხარისხის სერტიფიკატი

safd (2)

CE სერთიფიკატი

safd (3)

EMC ანგარიში

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • 10Gb / s SFP + LR 1310nm 10km DDM DFB LC Duplex ოპტიკური გადამცემი