page_banner

პროდუქტები

25 გბ / წმ SFP28 LAN-WDM 10 კმ DDM EML დუპლექსი LC ოპტიკური გადამცემი

მოკლე აღწერა:

SFP28 LAN-WDM მოდული შეესაბამება SFF-8431, SFF-8432 და IEEE 802.3CC 25 GBASE-ER. ციფრული დიაგნოსტიკის ფუნქციები ხელმისაწვდომია 2 მავთულიანი სერიული ინტერფეისით, როგორც ეს მითითებულია SFF-8472- ში. ოპტიკური გადამცემი შეესაბამება RoHS მოთხოვნას.


პროდუქტის დეტალი

Პროდუქტის აღწერა:

25G LAN WDM არის ძალიან კომპაქტური ოპტიკური გადამცემი მოდული და აქვს 12 ტალღის სიგრძე. LAN-WDM EML გადამცემი და APD მიმღები უზრუნველყოფს სრულყოფილ შესრულებას Ethernet პროგრამებისთვის 10 კმ-მდე ბმულებზე SMF– ზე.

პროდუქტის მხატვრული

ოპერაციული მონაცემების სიჩქარე 25 გბ / წმ-მდე
LAN-WDM EML გამაგრილებელი ლაზერი და APD მიმღები
ცხელი მიერთებით SFP28 კვალი
ჩამონტაჟებული ციფრული დიაგნოსტიკური ფუნქციები
ერთჯერადი + 3.3V კვების ბლოკი
ენერგიის გაფრქვევა 2.0 ვტ-ზე ნაკლები
შიდა CDR როგორც გადამცემი, ისე მიმღების არხზე
CDR გვერდის ავლით მხარდაჭერა
SFP28 MSA პაკეტი ჭურჭლის LC კონექტორით
ძალიან დაბალი ჩხვლეტა
ძალიან დაბალი EMI და შესანიშნავი ESD დაცვა
RoHS შესაბამისობაშია

განცხადება

25GBASE-LR 25G Ethernet
25,78125 გბ / წმ LAN-WDM
CPRI / eCPRI
სხვა ოპტიკური რგოლი

პროდუქტის სპეციფიკაცია:

Პარამეტრი მონაცემები Პარამეტრი მონაცემები
ფორმა ფაქტორი SFP28 ტალღის სიგრძე LANWDM
მონაცემთა მაქსიმალური სიჩქარე 25,78125 გბ / წმ გადაცემის მაქსიმალური მანძილი 10 კმ
შემაერთებელი დუპლექსი LC მედია SM
გადამცემის ტიპი LANWDM EML მიმღების ტიპი აპდ
დიაგნოსტიკა DDM მხარდაჭერით Ტემპერატურის დიაპაზონი 0-დან 70 ° C- მდე
TX Power თითოეულ ზოლს -2 ~ + 6 დბმ მიმღების მგრძნობელობა <-19.5dBm
<-19.5 dBm Ენერგომოხმარება 2W გადაშენების კოეფიციენტი

6 დბ

1

ხარისხის ტესტი

2

TX / RX სიგნალის ხარისხის ტესტირება

3

შეაფასეთ ტესტირება

4

სპექტრის ოპტიკური ტესტირება

5

მგრძნობელობის ტესტირება

6

საიმედოობისა და სტაბილურობის ტესტირება

Endface ტესტირება

xinfu

Ხარისხის სერტიფიკატი

safd (2)

CE სერთიფიკატი

safd (3)

EMC ანგარიში

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • 25 გბ / წმ SFP28 CWDM 40 კმ DDM EML დუპლექსი LC ოპტიკური გადამცემი

  • 25Gb / s SFP28 LAN-WDM 40km DDM EML Duplex LC ოპტიკური გადამცემიპროდუქტი