page_banner

პროდუქტები

  • 6Gb/s SFP+ CWDM 80km DDM DFB Duplex LC optical transceiver

    6 გბ / წმ SFP + CWDM 80 კმ DDM DFB დუპლექსი LC ოპტიკური გადამცემი

    მიმღებები შექმნილია მაღალსიჩქარიანი საცავი ქსელების, კომპიუტერის კასეტური კროს-კავშირის, OBSAI ინტერფეისისთვის, CPRI ინტერფეისისთვის, ჩქაროსნული მონაცემების მილებისა და Inter Rack კავშირისთვის. გადამცემი მოდული შეესაბამება SFP + მრავალ წყაროების შეთანხმებას (MSA) და თავსებადია RoHS– ის მოთხოვნებთან.
  • 6Gb/s SFP+ CWDM 40km DDM DFB Duplex LC optical transceiver

    6 გბ / წმ SFP + CWDM 40 კმ DDM DFB დუპლექსი LC ოპტიკური გადამცემი

    მიმღებები შექმნილია მაღალსიჩქარიანი საცავი ქსელების, კომპიუტერის კასეტური კროს-კავშირის, OBSAI ინტერფეისისთვის, CPRI ინტერფეისისთვის, ჩქაროსნული მონაცემების მილებისა და Inter Rack კავშირისთვის. გადამცემი მოდული შეესაბამება SFP + მრავალ წყაროების შეთანხმებას (MSA) და თავსებადია RoHS– ის მოთხოვნებთან.