page_banner

პროდუქტები

  • 10Gb/s SFP+ CWDM 1270nm~1450nm 20km DDM DFB LC optical transceiver

    10 გბ / წმ SFP + CWDM 1270nm ~ 1450nm 20 კმ DDM DFB LC ოპტიკური გადამცემი

    10Gb / s SFP + CWDM სერიის ოპტიკური გადამცემი განკუთვნილია ბოჭკოვანი კომუნიკაციების პროგრამებისთვის, როგორიცაა 10G Ethernet, რომელიც სრულად შეესაბამება SFP + MSA SFF-8431 სპეციფიკაციებს.
    ეს მოდული შექმნილია ერთჯერადი რეჟიმის ბოჭკოსათვის და მუშაობს CWDM ტალღის სიგრძის ნომინალური ტალღის სიგრძით.
  • 10Gb/s SFP+ CWDM 1270nm~1610nm 10km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + CWDM 1270nm ~ 1610nm 10km DDM DFB LC ოპტიკური გადამცემი

    10Gb / s SFP + CWDM სერიის ოპტიკური გადამცემი განკუთვნილია ბოჭკოვანი კომუნიკაციების პროგრამებისთვის, როგორიცაა 10G Ethernet, რომელიც სრულად შეესაბამება SFP + MSA SFF-8431 სპეციფიკაციებს.
    ეს მოდული შექმნილია ერთჯერადი რეჟიმის ბოჭკოსათვის და მუშაობს CWDM ტალღის სიგრძის ნომინალური ტალღის სიგრძით.
    ოპტიკური მიმღებები აკმაყოფილებენ RoHS- ის მოთხოვნებს.
  • 10Gb/s SFP+ CWDM 1470nm~1610nm 40km DDM DFB LC optical transceiver

    10 გბ / წმ SFP + CWDM 1470nm ~ 1610nm 40 კმ DDM DFB LC ოპტიკური გადამცემი

    10Gb / s SFP + CWDM სერიის ოპტიკური გადამცემი განკუთვნილია ბოჭკოვანი კომუნიკაციების პროგრამებისთვის, როგორიცაა 10G Ethernet, რომელიც სრულად შეესაბამება SFP + MSA SFF-8431 სპეციფიკაციებს.
    ეს მოდული შექმნილია ერთჯერადი რეჟიმის ბოჭკოსათვის და მუშაობს CWDM ტალღის სიგრძის ნომინალური ტალღის სიგრძით.
  • 10Gb/s SFP+ CWDM 1470nm~1610nm 80km DDM DFB LC optical transceiver

    10 გბ / წმ SFP + CWDM 1470nm ~ 1610nm 80 კმ DDM DFB LC ოპტიკური გადამცემი

    10Gb / s SFP + CWDM სერიის ოპტიკური გადამცემი განკუთვნილია ბოჭკოვანი კომუნიკაციების პროგრამებისთვის, როგორიცაა 10G Ethernet, რომელიც სრულად შეესაბამება SFP + MSA SFF-8431 სპეციფიკაციებს.
    ეს მოდული შექმნილია ერთჯერადი რეჟიმის ბოჭკოსათვის და მუშაობს CWDM ტალღის სიგრძის ნომინალური ტალღის სიგრძით.
    ოპტიკური მიმღებები აკმაყოფილებენ RoHS- ის მოთხოვნებს.